We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Globálny poskytovateľ služby dynamického prepočtu meny, Dynamic Currency Conversion


Dynamic Currency Conversion (DCC) umožňuje zahraničným zákazníkom platiť v predajniach alebo na internete v ich miestnej mene, a ponúka istotu výhodného výmenného kurzu.

Spoločnosť Global Blue je popredný poskytovateľ služby DCC, ktorá umožňuje obchodným partnerom v 75 000 outletových predajniach na celom svete ponúkať zahraničným zákazníkom jednoduchý a úsporný spôsob platby v ich domácej mene. Službu DCC ponúkame v partnerských bankách a predajniach v 28 krajinách na celom svete.

DDC riešenia spoločnosti Global Blue, ktoré využíva množstvo predajní, bankomatov a elektronických obchodov, našim partnerom uľahčujú využívanie súvisiacich výhod. Služba Currency Choice spoločnosti Global Blue ponúka zahraničným zákazníkom prehľadnosť, kontrolu a istotu, a vašej firme nárast predaja a väčšiu lojalitu zákazníkov.