SVARBU!
Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. Jungtinės Karalystės gyventojai (išskyrus Šiaurės Airijos gyventojus) gali pasinaudoti Tax Free Shopping paslauga Lietuvoje. Daugiau

DUK


„Global Blue“ DUK skyriuje atsakoma į daugumą Jūsų klausimų apie mūsų bendrovę ir paslaugas.

Tax Free Shopping

Tax Free forma galioja tris mėnesius ir papildomai pirkimo mėnesį.

Tax Free formai, kurią patvirtino muitinė, laiko apribojimas netaikomas.

Mielai jums pateiksime jūsų verslui geriausiai tinkantį išrašymo sprendimą. Užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime.

Puslapyje „Įrankiai ir pagalba“ eikite į skiltį „Grąžinimo sekimo priemonė“. Jums reikės pateikti Tax Free formos identifikacinį numerį (DOC ID), kuris nurodytas po ant formos esančiu brūkšniniu kodu, ir nurodyti pirkimo šalį. Todėl rekomenduojame išsaugoti „Tax Free“ formos fotokopiją arba užsirašyti jos ID. Kai įvesite šią informaciją, grąžinimo sekimo priemonė jums pateiks atnaujintą informaciją apie operacijos mokėjimo būseną. Grąžinimo sekimo priemonė neapima grąžinimų, mokamų grynaisiais pinigais.

Apsilankykite skilties „Įrankiai ir palaikymas“ puslapyje „Dokumentų archyvas“ ir vadovaukitės instrukcijomis. Gausite prieigą prie visų su konkrečia sąskaita susijusių „Tax Free“ operacijų išsamios informacijos.

Lengviausias būdas naujus komandos narius supažindinti su Global Blue paslaugomis – sudaryti jiems sąlygas naudotis mūsų el. mokymo įrankiu – Global Blue internetine programa „Academy“. Susisiekite su mumis, jei dar neturite prieigos kodo, ir suteiksime jums prieigą prie šios internetinės mokymosi platformos, kuria galima naudotis visą parą. Kiekvieno mokymo skyriaus gale jūsų nauji komandos nariai bus sertifikuoti (tai naudinga jiems patiems), o jūs galėsite stebėti jų žinių apie paslaugas lygį ir žinoti, ką jiems pasiūlyti.

Tai labai paprasta: eikite į skiltį „Įrankiai ir palaikymas“ ir spustelėkite „Sąskaitos kopijos užklausa“. Mes paprašysite jūsų nurodyti savo tapatybę ir po to išsiųsime sąskaitą.

Nemokamai reikiamos medžiagos galite užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Skiltyje „Įrankiai ir palaikymas“ spustelėkite „Užsisakyti medžiagos“.

Kai kurios šalys tarptautiniams lankytojams (pasauliniams pirkėjams), kurie įsigyja prekių savo viešnagės metu ir po to šias prekes eksportuoja savo asmeniniame bagaže, siūlo PVM / GST grąžinimą.

Paslauga „Tax Free Shopping“, kokią teikia „Global Blue“, padeda pasauliniams pirkėjams, prekybininkams ir vietos valdžios institucijoms atlikti PVM / GST grąžinimų išrašymo ir pasiėmimo administracinį procesą.

Global Blue PVM / GST grąžinimą siūlo 39 šalyse, įskaitant šias: Austrija, Argentina, Bahamų salos, Belgija, Kroatija, Kipras, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija,  Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Japonija, Korėja, Latvija, Libanas, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Marokas, Malaizija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Singapūras, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Šiaurės Airija ir Urugvajus.

Vienintelis pokytis dėl Brexit proceso yra tai, kad prekybininkai galės pasiūlyti Tax Free Shopping paslaugą Jungtinės Karalystės rezidentams, kartu turėdami galimybę padidinti ir savo pardavimus. 
 
Tax Free Shopping paslauga nebus taikoma Šiaurės Airijos gyventojams, todėl prieš išrašant Tax Free formą pasiteiraukite, ar pirkėjo nuolatinė gyvenamoji vieta tikrai yra Anglijoje, Velse arba Škotijoje. PVM mokesčio grąžinimo procesas visiems užsienio keliautojams išlieka toks pats. Asmuo, gavęs Tax Free formą prekybos vietoje, išvykdamas iš ES, turi gauti muitinės patvirtinimą ant išduoto dokumento. 
 
Procesas yra užbaigiamas išmokos grąžinimu, pirkėjui pačiam pasirinkus patogiausią jo būdą, t. y. išmoką grynaisiais pinigais, kreipiantis į pasirinktą Global Blue išmokų punktą arba išmokos grąžinimu į kreditinę kortelę.

Global Blue paslauga Tax Free Shopping taikoma tik prekėms, kurios buvo įsigytos bendradarbiaujančiose parduotuvėse ir eksportuojamos pasaulinio pirkėjo bagaže. Tokios prekės gali būti su mada susijusios prekės ir drabužiai, odos gaminiai ir aksesuarai, taip pat elektronikos prekės. Sąskaitoms už paslaugas, pavyzdžiui, viešnagę viešbutyje, restoranus ir automobilių nuomą mokesčių grąžinimas netaikomas – taip numatyta mokesčių įstatymuose. Jei norite daugiau sužinoti apie prekes, kurioms taikomas mokesčių grąžinimas, apsilankykite mūsų puslapyje: Pagalba jūsų keliautojui – Grąžinimo taisyklės.

Taip, yra nustatyta minimali suma. Ji priklauso nuo nacionalinių taisyklių ir šios sumos įvairiose šalyse bei parduotuvėse yra skirtingos. Norėdami išsamiau sužinoti apie jūsų šalyje galiojančias taisykles, mūsų svetainėje apsilankykite toliau nurodytuose puslapiuose: Pagalba jūsų keliautojui – Grąžinimo taisyklės ir Mokesčių grąžinimo procesas.

Šiuo metu paslauga Tax Free Shopping taikoma tik prekėms, kurios buvo įsigytos iš partnerių prekybininkų ir eksportuotos asmeniniame bagaže.

Global Blue į duomenų saugumą žiūri labai rimtai. Esame įkūrę nustatytos paskirties saugumo organizaciją ir vykdome tęstinę programą klientų informacijos apsaugai užtikrinti. Reguliariai tikriname savo tinklo apsaugos priemones ir esame iki būtino minimumo apriboję „Global Blue“ darbuotojų prieigą prie sistemos. Asmeninius duomenis renkame ir saugome visiškai vadovaudamiesi nuostatomis ir sąlygomis, kurios pateiktos ant Tax Free formų, taip pa klientų registracijos puslapiuose.

Ne, prekybininkams ši paslauga teikiama nemokamai. Global Blue ima komisinį mokestį nuo PVM sumos, kuri grąžinama pasauliniam pirkėjui.

Printing Solutions

1. Visi grąžinimo apskaičiavimai ir keliautojo išsami informacija gali būti įrašyta automatiškai.

2. „Tax Free“ formos išspausdinamos sparčiai ir tiksliai.

3. Saugus jūsų „Tax Free“ pardavimo administravimas.

4. Geresnis, spartesnis ir optimalesnis jūsų pasaulinių pirkėjų aptarnavimas.

5. Pažangesnė paslauga užtikrina didesnį pardavimą.

6. Galima gauti operacijų ataskaitas.

About Global Blue

Mes veiklą vykdome 51 šalyje visame pasaulyje.

Kiekvienais metais lėšų grąžinama pagal 30 milijonų „Tax Free“ formų (pagrįsta duomenimis nuo 2015 m. balandžio iki 2016 m. kovo).

Sužinoti daugiauNaudingos nuorodos ir įrankiai