SVARBU!
Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. Jungtinės Karalystės gyventojai (išskyrus Šiaurės Airijos gyventojus) gali pasinaudoti Tax Free Shopping paslauga Lietuvoje. Daugiau

Patogūs ir atitinkantys poreikius mokesčių grąžinimo sprendimai


Vienas paslaugos variantas negali patenkinti visų pardavėjų ir pirkėjų poreikių. Todėl nuolat diegiame naujoves ir teikiame įvairias paslaugas. Siekiame, kad jūsų pasiūlymas būtų pritaikytas konkrečiai situacijai, o procesas – sklandus ir paliekantis gerą įspūdį, nepriklausomai nuo to, kokia yra Jūsų pirkėjo tautybė ir profilis.

Iš esmės nesvarbu, kaip jie nori susigrąžinti mokesčius – parduotuvėje, oro uoste ar namie, į kredito kortelę, grynaisiais ar per mobiliąją mokėjimo platformą. Visada turime sprendimą, kuriuo bus užtikrintas jų kelionės sklandumas.

Susipažinkite su mūsų unikaliais sprendimais, kurie atitiks keliautojų poreikius ir pageidavimus

Padėkite pirkėjui kelionės metu susigrąžinti mokesčius


GREITOJO MOKESČIŲ GRĄŽINIMO paslauga
Pirkėjui galite pasiūlyti pasinaudoti mūsų greitojo mokesčių grąžinimo parduotuvėje privalumais – jie sumokėtus mokesčius gali atgauti į savo kredito kortelę per 2 dienas po sumokėjimo už pirkinį. Momentinis mokesčių grąžinimas į „Alipay“ piniginę – tai nauja, 2018-ųjų pradžioje pradėta teikti paslauga. Skaityti daugiau.
Todėl šie žmonės keliaudami gali daugiau išleisti pirkiniams ir džiaugtis paprastesniu išvykimo procesu!

Pirkėjus iš Kinijos nudžiuginkite jų mėgstama mokėjimo galimybe


Mokesčių Grąžinimas Į „alipay“ Realiuoju Laiku
Pirkėjai iš Kinijos dabar gali realiuoju laiku į savo „Alipay“ piniginę susigrąžinti mokesčius mūsų mokesčių grąžinimo biuruose 14 Europos oro uostų. Skaityti daugiau. Be to, jie gali realiuoju laiku susigrąžinti mokesčius kai kuriose parduotuvėse naudodamiesi greitojo mokesčių grąžinimo paslauga.

Mokesčių Grąžinimas Į „unionpay“ Kredito Korteles
Keliautojai iš Kinijos gali pasinaudoti ir išankstiniu mokesčių grąžinimu į „UnionPay“ kortelę: parduotuvėse, kuriose teikiama greitojo grąžinimo paslauga, arba mūsų mokesčių grąžinimo biuruose.

Mokesčių Grąžinimas Realiuoju Laiku Į „Wechat Pays“
„Global Blue“ taip pat bendradarbiauja su „WeChat“, todėl pirkėjams iš Kinijos tam tikruose oro uostuose gali pasiūlyti mokesčius iškart grąžinti į jų „WeChat Pay“ paskyras. Skaityti daugiau

Nauja „Ctrip“ „Tax Back Home“ paslauga
„Global Blue“ ir „Ctrip“ pradėjo naują „Tax Back Home“ paslaugą, leidžiančią Kinijos vartotojams susigrąžinti sumokėtus mokesčius tiesiai į „Ctrip“ skaitmeninę piniginę per Kinijos agentūrą „United Money“.

Pasirūpinkite, kad jūsų klientai gautų ne tik grąžintus mokesčius, bet ir puikų aptarnavimą


MOBILUSIS KLIENTŲ APTARNAVIMAS – pirmasis asmeninis „Tax Free Shopping“ vadovas
Susipažinkite su naujuoju mūsų sprendimu, kurį mato keliautojai. Jis realiuoju laiku teikia informaciją apie mokesčių grąžinimą ir kitą pirkėjui aktualį informaciją, pažingsniui veda link sėkmingo mokesčių susigrąžinimo.
Užbaigti šį procesą sėkmingai dar niekad nebuvo taip paprasta. Skaityti daugiau

Daugiau informacijos gausite susisiekę su mumis