We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Rinkodara


SHOP yra Global Blue multimedija pagrįstas užsienio pirkėjui rinkodaros sprendimas. Jo pagrindu siūlomi įvairūs produktai ir paslaugos, padedančios pirmaujantiems prabangiems ir mažmeniniams prekės ženklams sąveikauti su tarptautiniais klientais, daryti jiems įtaką, didinti prekės ženklo žinomumą ir pritraukti daugiau užsienio pirkėjus iš viso pasaulio.

Pradžioje buvo žurnalas SHOP, bet vėliau mūsų apdovanojimų pelnęs prabangių kelionių vadovas išsiplėtė ir į jį buvo įtrauktos konkrečių kalbų svetainės, individualizuoti miestų žemėlapiai ir daugybė pagal užsakymą gaminamų produktų bei adaptuotų paslaugų. Visa ši informacija patogiai pateikiama, kad būtų galima sąveikauti su tarptautiniais keliautojais ir daryti jiems įtaką gerinant jų apsipirkimo patirtį bei populiarinant paslaugos Tax Free Shopping pranašumus.

Įvairiose platformose įgyvendintu Global Blue sprendimu SHOP pateikiamas visapusis paslaugų rinkinys – nuo kelionės planavimo akimirkos Globe shopper išvykimo šalyse iki pat jų pasirinkto apsipirkimo punkto. Pateikiama informacija apie geriausias apsipirkimo vietas nuo Europos iki Azijos, populiariausius prekės ženklus ir naujausius produktus, taip pat ne vieša informacija apie geriausią apsipirkimo patirtį.

Kasmet išleidžiamas 81 žurnalas, kurių tiražas – 3,2 milijono
Kasmet išleidžiami 58 adaptuoti ir su konkrečiais prekės ženklais susieti leidiniai, kurių tiražas – 700 000
Kasmet išleidžiama 218 žemėlapių, kurių tiražas – 3,8 milijono
Svetainėje globalblue.com kasmet apsilanko 14,8 milijono lankytojų ir atliekama daugiau nei 50 milijonų puslapių peržiūrų
Pristatomi 44 miestai
Pateikiamas 6 kalbomis