SVARBU!
Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. Jungtinės Karalystės gyventojai (išskyrus Šiaurės Airijos gyventojus) gali pasinaudoti Tax Free Shopping paslauga Lietuvoje. Daugiau

Rinkodara


Turėdami daugiau kaip 35 metų patirtį ir pirmaudami „Tax Free Shopping“ sektoriuje sukūrėme vertingą partnerių tinklą visose išvykimo šalių rinkose ir šalyse, į kurias vyksta tarptautiniai pirkėjai. Todėl su mumis bendradarbiaujantiems prekybininkams galime užtikrinti veiksmingą bei pažangią rinkodaros komunikaciją ir tokiu būdu pasirūpinti, kad jų prekės ženklas būtų pastebimas pirkėjų apsipirkimo maršrutuose.

INFORMUOTUMO APIE PREKĖS ŽENKLĄ DIDINIMAS TURISTŲ IŠVYKIMO ŠALYJE
Apsipirkimas prasideda turistams planuojant kelionę. Turime priemonių užtikrinti, kad jūsų prekės ženklas būtų pastebimas bei įtrauktas į pirkėjų kelionių planus.

 

Skaitmeniniai produktai – pasiekite reikiamą pirkėją reikiamoje vietoje
Naudojame unikalią programavimo technologiją, kuri leidžia tinkamą reklamą teikti tinkamai tikslinei grupei. Kad ir kokioje šalyje būtų jūsų tikslinė auditorija, mes pasieksime turistus, planuojančius savo kelionę, dar jiems būnant savo šalyje.
Be to, galite siųsti tiesioginius el. laiškus „Global Blue“ nariams – turime 1 400 000 turistų duomenų bazę, todėl galime pasiekti tinkamo profilio pirkėjus jiems siųsdami pritaikytus pranešimus.

Konsultavimas medijos klausimais – raskite tinkamą kanalą savo reklamai
Esame „Tax Free Shopping“ sektoriuje veikianti įmonė ir turime daugiausiai Kinijos įvairios medijos trečiųjų šalių partnerių, todėl galite taikyti reklamą kinų pirkėjams kiekviename jų kelionės etape. Mūsų konsultavimo paketą sudaro:

— jums tinkamos žiniasklaidos rekomendacija;
— mūsų atliekamas visapusis sąveikos su trečiąja šalimi procesas;
— išskirtinių pasiūlymų užtikrinimas;
— mūsų komandos Kinijoje užtikrinamas jūsų biudžetą atitinkančių adaptuotų kampanijų parengimas;
— kūrybinės medžiagos pagaminimas.
 

KELIAUTOJŲ MOTYVAVIMAS APSILANKYTI JŪSŲ PARDUOTUVĖSE, KURIOS YRA TURISTŲ LANKOMOSE VIETOSE

Turistų lankomose vietose sukuriame daugiau sąveikos taškų, kad suteiktume jums galimybę būti pastebimiems ir paskatintume keliautojus apsilankyti jūsų parduotuvėje, jiems esant netoli jos.

Venice_2_970.jpg

Skaitmeninės rekomendacijos, kad apsipirkti keliaujantys turistai jus lengvai rastų
Mes galime rekomenduoti jūsų parduotuvę ir skaimeninę kampaniją sukurti savo svetainėje, Global Blue - Shop Tax Free” aplikacijoje (kurią jau atsisiuntė 350 000 naudotojų) ir mūsų partnerio „WeChat“ kanale.

Taikymas pagal geografinę vietovę mobiliuosiuose – nukreipkite pirkėjus tiesiai į savo parduotuvę 
Dėl mūsų programavimo technologijos ir ypatingų partnerių („Alipay“, „WeChat“, „Dianping“) galime sukurti geografinei vietovei adaptuotus reklaminius pranešimus bei generuoti pamatuojamas motyvavimo apsilankyti parduotuvėje kampanijas – ši informacija parodoma keliautojų telefonuose jiems apsipirkinėjant netoli jūsų parduotuvės.

Poilsio kambariai – prisijunkite prie privilegijuotųjų būrio
Tik „Global Blue“ nariams: pagrindiniuose Europos miestuose turime devynis poilsio kambarius, skirtus jūsų privilegijuotiesiems pirkėjams.

Žurnalas SHOP – būkite paminėti naujienose
Kiekvienais metais išleidžiame daugiau kaip 50 žurnalų ir 35 žemėlapius, kad keliautojams rekomenduotume apsipirkimo vietas pagrindiniuose Europos miestuose.

Jei norite gauti daugiau informacijos, su mumis susisiekite naudodami internetinę formą SUSISIEKITE SU MUMIS.