We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Globální poskytovatel služby Dynamic Currency Conversion


Dynamic Currency Conversion (DCC) umožňuje mezinárodním nakupujícím platit v místě prodeje nebo online ve svojí místní měně a poskytuje jistotu, že výměnné kurzy jsou konkurenceschopné.

Global Blue je přední celosvětový poskytovatel řešení DCC. Obchodním partnerům v 75 000 provozovnách na celém světě umožňuje nabízet zahraničním zákazníkům jednoduchý a cenově přístupný způsob platby v jejich domácí měně. Služby DCC nabízíme bankovním a maloobchodním partnerům ve 28 zemích na celém světě.

DCC řešení společnosti Global Blue, které zahrnují řadu počítačových pokladen, bankomatů a služeb e-komerce, našim partnerům zjednodušují využívání výhod, které DCC poskytují. Volba měny poskytovaná společností Global Blue nabízí Vašim mezinárodním zákazníkům srozumitelnost, kontrolu a důvěru a Vašemu podniku zvýšení prodeje a věrnosti zákazníků.