We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Useful Info


Tegu klientams būna dar patogiau apsipirkti Jūsų parduotuvėje.

„Tax Free Shopping“ paprastas kaip ABC
1 veiksmas
Patikrinti, ar klientas gali pasinaudoti lengvata: tai turi būti keliaujantieji užsienyje žmonės, negyvenantys Lietuva arba Europos Sąjungoje, ir Jūsų parduotuvėje išleidžiantys daugiau kaip EUR 55.

2 veiksmas
Išduoti „Global Blue“ „Tax Free“ formą ir parodyti klientui, kaip įrašyti joje savo kontaktinius duomenis. Jei klientas patvirtino savo tapatybę turėdamas „Global Blue“ kortelę, visi duomenys įvedami automatiškai.

3 veiksmas
Įdėkite „Tax Free“ formą į bukletą „Kaip susigrąžinti mokesčius“ ir atiduokite klientui.  Pasirūpinkite informuoti klientą, kad būtina gauti muitinės antspaudą prieš išvažiuojant iš Lietuva su naujais pirkiniais. Visa reikiama informacija, kur eiti oro uoste ir kaip susigrąžinti pinigus, pateikiama daugiakalbiame buklete.

„Tax Free“ yra prekybos priemonė

  • Jeigu klientas pasirengęs įsigyti produktą, kurio kaina nesiekia minimalios išlaidų sumos, galite kaip prekybos argumentą pasiūlyti brangesnį produktą, kuriam jau taikomas mokesčių grąžinimas.

  • Klientas nesiryžta pirkti produkto, nes jis per brangus. Informuokite klientą, kiek jis sutaupys susigrąžindamas mokesčius.

  • Klientas negali išsirinkti vieno iš dviejų produktų, o abu pirkti jam per brangu. Informuokite klientą, kad jis sutaupys susigrąžindamas dalį pinigų.

  • Klientas dar nieko nenusipirko. Informuokite klientą apie galimybę susigrąžinti mokesčius.


Internetinė akademija
Mūsų el. mokymo platforma; Internetinė akademija suteikia galimybę Jūsų darbuotojams susipažinti su „Tax Free Shopping“, greitu valiutos keitimu ir prekybos metodika, kad geriau aptarnautų iš užsienio atvykusius klientus.

Daugiau informacijos pateikta DUK skiltyje.