We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Printing Solutions


Tegu „Tax Free“ formų išdavimas tampa sklandesnis, spartesnis ir veiksmingesnis Jums ir Jūsų klientams.

Ar tebepildote „Tax Free“ formas ranka?

Dabar galime pasiūlyti automatizuotų spausdinimo sprendinių, kurie užpildo keliautojo duomenis ir automatiškai apskaičiuoja grąžinamas sumas.

O visų geriausia tai, kad „Tax Free“ forma išspausdinama idealiai, visas procesas tampa spartesnis ir paprastesnis tiek klientams, tiek Jums patiems.

Galime lengvai parengti Jūsų parduotuvei tinkamą automatinį sprendinį ir parodysime Jums, kaip greita ir paprasta išduoti ir išspausdinti automatines „Tax Free“ formas. Jūsų „Global Blue“ atstovas taip pat suteiks instrukcijas, kaip naudotis (reikia atlikti vos kelis paprastus veiksmus), o mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Žinoma, yra ir iliustruotas instrukcijų vadovas, skirtas Jūsų su klientais bendraujantiems darbuotojams. Jei vėliau turėsite daugiau klausimų ar susidursite su sunkumais, visada galite mums paskambinti ar parašyti el. laišką.

Užpildykite kontaktinių duomenų formą, nurodydami, ar Jus domina automatinis sprendinys, ir mes parekomenduosime geriausią variantą Jūsų parduotuvei.