We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

KKK


Global Blue KKK jaotises leiate vastused enamikule oma küsimustele meie ettevõtte ja teenuste kohta.

Käibemaksutagastusega Ostmine Kohalikud Teenused

Ostetud kaubad tuleb riigist välja viia hiljemalt 3. kuu lõpuks pärast ostu sooritamist (nt kui ostu/väljastamise kuupäev on 1. juuni, siis viimane ekspordikuupäev on 30. september). Tollis kinnitatud käibemaksutagastuse vorm kehtib maksutagastuse saamiseks 1 aasta alates väljastamise kuupäevast (nt ostu/väljastamise kuupäev on 1. juuni, ekspordi kuupäev 30. september ning viimane maksutagastuse kuupäev on järgmise aasta 31. mai).

Pakuksime teile meeleldi just teie ettevõttele sobivaima väljastamise lahenduse. Täitke kontaktandmete vorm ning me võtame teiega ühendust.

Minge lehele Dokumentide arhiiv jaotises Tööriistad ja tugi ning järgige sealseid juhiseid. Te saate vaadata kõigi antud arvega seotud käibemaksuvabade tehingute andmeid.

Global Blue pakub koolitusi kohapeal, internetis või telefoni teel. Võtke meiega ühendust ja lepime kokku koolituse viisi ja aja.

See on väga lihtne - võtke lahti jaotis Tööriistad ja tugi ning klõpsake lingil Arve koopia tellimine. Palume teil tõendada oma isikut ning saadame teile soovitud arve.

Teil on võimalik kasutada meie veebipoodi, kust saate endale vajaminevaid materjale tellida tasuta. Klõpsake jaotises Tööriistad ja tugi lingil Materjalide tellimine.

Jah, eksisteerib minimaalse ostusumma nõue. See sõltub riiklikest regulatsioonidest ning need summad erinevad olenevalt riigist ja isegi poest. Oma riiki puudutavad üksikasjalikud andmed leiate järgnevalt kahelt lehelt meie veebisaidil: Abiks reisijale - Tagastusreegild ja maksutagastuse käik.

Jah, ekspordikinnitus on kohustuslik. Maksutagastuse saamiseks ostetud kaupadelt peavad rahvusvahelised ostjad eksporti tõestama tolli templiga Käibemaksutagastuse vormil. Rahvusvahelised ostjad peavad tolliametnikele enne riigist lahkumist esitama oma passi, ostud, ostutšekid ja Käibemaksutagastuse vormi(d) ning võtma Käibemaksutagastuse vormi(de)le templid.  Euroopas kehtivad lisaks mõned erireeglid. ELis reisimisel peavad rahvusvahelised ostjad esitama oma ostud ja dokumendid ametnikele viimases ELi riigis, mida nad enne Euroopa Liidust lahkumist külastavad. Lahkumisel rongiga, mööda maanteed või meritsi, tuleb rahvusvahelisel ostjal oma ostud ja dokumendid esitada tollitöötajatele piiril või riigist väljuvale transpordivahendile sisenemisel.

Hetkel kehtib käibemaksutagastusega ostmise võimalus ainult neile kaupadele, mis ostetakse programmiga seotud kauplejalt ning transporditakse isiklikus pagasis.

Jah, Global Blue võtab kõigilt seotud poodidelt iga-aastast tasu.

SHOP TAX FREE kaart

SHOP TAX FREE (osta maksuvabalt) kaart võimaldab rahvusvahelistel ostjatel saada maksutagastust ilma Käibemaksutagastuse vorme täitmata. Ühe kaarditõmbega kantakse kõik rahvusvahelise ostja andmed automaatselt Käibemaksutagastuse vormile.

SHOP TAX FREE kaart muudab Käibemaksutagastuse vormi üle võrgu tellimise palju kiiremaks ja lihtsamaks, kuna rahvusvahelise ostja isikuandmed kantakse vormile automaatselt. Samuti vähendab see Käibemaksutagastuse vormi vigase täitmise riski, mis tähendab, et rahvusvaheline ostja saab maksutagastuse suurema tõenäosusega kätte.

Kui teil on eelnevalt olemas internetiühendusega personaalarvuti ja vähemalt A4 formaadi printer, siis ei kaasne mingeid lisakulusid. Global Blue varustab teid tasuta tarkvaraga; see hõlmab ka igasugust müügikoha reklaammärgistust.

Võite registreeruda isikliku SHOP TAX FREE kaardi saamiseks selle veebisaidi jaotises Reisijale.

Registreerumine on tasuta ning säästab teie aega ja raha, kui sooritate oste välismaal, samuti aitab see teil paremini aru saada oma klientide käibemaksuvabalt ostmise kogemusest.

Uurige lähemaltKasulikud lingid ja tööriistad