We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Turundus


SHOP on Global Blue multimeediapõhine üleilmsele ostjale suunatud turunduslahendus. See pakub laia valikut tooteid ja teenuseid, mis aitavad köita ja mõjutada rahvusvahelisi reisijaid, tutvustades neile juhtivaid luksus- ja jaemüüja kaubamärke, suurendades nende teadlikkust kaubamärkidest ning meelitades ligi rohkem üleilmseid ostjaid kogu maailmast.

See, mis sai alguse ajakirjast SHOP, meie preemiad võitnud luksusreisijuhist, on laienenud erikeelsetele veebilehtedele, individuaalselt kohandatud linnakaartidele ning eriotstarbeliste toodete ja kohandatud teenuste hostile. Need on ideaalselt paigutatud, et köita ja mõjutada rahvusvahelisi reisijaid, parandades nende ostukogemust ja reklaamides käibemaksutagastusega müügi eeliseid.

Global Blue mitut platvormi hõlmav programm SHOP pakub terviklikku teenuste komplekti, hõlmates üleilmsete ostjate reisi planeerimise etappi nende kodumaal ning kõiki vaheetappe kuni valitud ostusihtkohta jõudmiseni. See hõlmab teavet parimate ostusihtkohtade kohta Euroopast Aasiani, kõige populaarsemaid kaubamärke ja uusimaid tooteid, samuti asjaosaliste parimaid ostukogemusi .

81 väljaantud ajakirja aastas, tiraažiga 3,2 miljonit
58 eriväljaannet ja konkreetsele kaubamärgile pühendatud publikatsiooni aastas, tiraažiga 700 000
218 väljaantud kaarti aastas, tiraažiga 3,8 miljonit
14,8 miljonit külastajat veebisaidil globalblue.com aastas, koos 50+ miljoni vaadatud leheküljega
44 sihtkohana tutvustatud linna
6 erinevat keelt