We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. You can change this and find out more by following this link

Üleilmne Dynamic Currency Conversion teenuse osutaja


Dynamic Currency Conversion (DCC) võimaldab rahvusvahelistel ostjatel maksta müügikohas või veebis oma kohalikus valuutas ja kindel olla, et vahetuskursid on konkurentsivõimelised.

Global Blue on juhtiv üleilmne DCC lahenduste pakkuja, võimaldades oma kaupmeestest partneritel 75 000 kaupluses üle maailma pakkuda välisklientidele lihtsat ja kuluefektiivset moodust nende koduvaluutas maksmiseks. Me pakume koos oma partneritega pankadest ja jaemüügiettevõtetest DCC teenuseid 28 riigis üle maailma.

Global Blue DCC lahendused, mis hõlmavad tervet rida POS, ATM ja e-kaubanduse teenuseid, aitavad meie partneritel nautida DCC loodud eeliseid. Global Blue valuutavalik pakub meie rahvusvahelistele klientidele selgust, kontrollitavust ja usaldusväärsust, suurendades ühtlasi teie ettevõtte läbimüüki ja lojaalsust.